درباره فروشگاه آنلاین ما بیشتر بدانید!

لینسامارکت با دو هدف بزرگ پا به عرصه وجود گذاشته است. در گام اول ایجاد بستر های امن برای کسب و کارهای ایرانی در جهت معرفی گسترده و هدفمند آنها و همچنین ارائه راهکارهای هوشمند فروش امن و گسترده که میتوان تضمین داد هر کسب و کاری بر این بستر رشد گسترده ای را تجربه خواهد کرد .این راهکار ها صرفا ویژه کسب و کارهای شهری نیست بلکه کلیه کمپانی های کوچک و بزرگ نیز میتوانند از این بستر به راحتی استفاده کرده و رونق تولید و فروش را تجربه کنند و در راستای برندینگ گام های اساسی بردارند.در گام دوم هدف ما ایجاد حس لذت خرید برای عموم مردم می باشد.خریدی امن،ارزان و متنوع در انتظار خریداران و مشتریان عزیز لینسا مارکت می باشد.

در لینسا مارکت ما راهی را شروع کرده ایم که در اینده ای نزدیک پوششی گسترده بر کلیه کسب و کارهای ایرانی بر مبنای ارتباط مستقیم با مشتری ایجاد خواهد شد. در این بستر تمامی مردم امکان فعالیت را دارند به نحوی که ما امکان پوشش تمامی کسب و کارهای خانگی را هم فراهم کرده ایم.لینسا مارکت یکی از کارکرد های پلت فرم بزرگ لینسا می باشد که آماده ارائه خدمات گسترده فروشگاهی می باشد.در واقع در لینسا مارکت شما با یک فروشگاه معمول اینترنتی رو به رو نیستید در لینسا مارکت تمامی کسب و کارهای ایرانی شامل فروشندگان کالا و مجموعه های خدماتی و یا حتی مجموعه های علمی نیز امکان ارائه کالا و خدمات خود را دارند و به راحتی میتوانند فروشی گسترده را تجربه نمایند.اما چیزی که لینسا مارکت را متمایز کرده است قابلیت های پنهان آن می باشد.قابلیت هایی که با کارکرد های هوش مصنوعی درونی و ارائه راهکارهای هوشمند معرفی ، کسب و کار شما را به اوج قله های موفقیت می رساند.موفقیت ما همراه حضور شما خلق خواهد شد. به زودی در مورد لینسا بیشتر میشنوید و ما نیز در لینسا قصد داریم مجموعه ای گسترده از خدمات را به شما مالکین کسب و کار ارائه نماییم تا به راحتی این تضمین وجود داشته باشد که با کمک لینسا دیگر بحران های اقتصادی را تجربه نخواهید کرد .البته لینسا فقط مختص فروشندگان کالا و خدمات نیست و عموم مردم با یک خرید به صرفه و هوشمندانه حس لذت خرید را تجربه خواهند کرد چرا که ما اعتقاد داریم خرید خوب یک لذت و تفریح می باشد. عموم مردم  به زودی از خدمات و آفر های ویژه لینسا بهترین بهره را خواهند برد.

در آینده این نزدیک پلت فرم های بزرگ اقتصادی در سراسر جهان اقدام به ارائه خدمات خواهد نمود.علت این موضوع ایجاد اطمینان خاطر به خریداران از خرید های انجام شده و این موضوع در لینسا در گام اول با ایجاد امکان شناخت کامل ارائه دهنده کالا و خدمات برای خریداران همراه است و به زودی در آینده ای نزدیک ما راهکارهای هوشمندی را ارائه خواهیم داد که خرید و فروشی امن و ساختارمند در اختیار عموم مردم قرار بگیرد.