رویه ارسال کالا :

در لینسا مارکت با توجه به اینکه هر کسسب و کار به صورت مجزا موظف به ارسال کالا می باشد و در صورت ارسال کالا وجه آن را دریافت می کند پس روند به این صورت می باشد که وقتی کاربری کالا و خدمتی را از یک کسب و کار در یک شهر دیگر تهیه میکند ،مدیران آن کسب و کار موظف هستند در زمانی کوتاه و سریعا اقدام به ارسال کالا نمایند . در صورتی صدور یک فاکتور واحد پشتیبانی روند ارسال را از مدیران کسب و کار جویا و پیگیر میشوند.

هزینه ارسال کالا :

در روند های تعریف شده هزینه ارسال کالا کاملا توافقی می باشد ، به این نحوه که کسب و کار محترم در صفحه خود در لینسا مارکت مشخص می نماید که هزینه ارسال را به عهده میگیرد یا خریدار موظف به ارسال آن می باشد. توصیه به کسب و کار های محترم این است که هزینه های اندک پستی را دریافت نکرده تا به این روش مشتریان بهتر و بشتری را کسب کنند.

خرید های با مبلغ بالا :

لینسا مارکت فروشندگان بزرگ را مکلف کرده است در صورت صدور فاکتور های گران قیمت هزینه ارسال را کاملا رایگان کرده و این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورند که بتوانند خرید های بزرگ را در شهر های مختلف انجام دهند.

خرید از کسب و کارهای شهر محل سکونت :

لینسا مارکت کسب و کارهای درون شهری را مکلف کرده است که در صورتی که مشتری شما در شهر شما ساکن می باشد هزینه ای برای ارسال کالا در نظر نگیرند و کالای مورد نظر را بدون هزینه ارسال برای مشتری ارسال نمایند.در واقع هدف لینسا مارکت از این کار این است که مردم را تشویق نماید از کسب و کارهای بومی شهر خود خرید نمایند.

 

 

لازم به ذکر است در آینده ای نزدیک و با گسترش فعالیت های لینسا مارکت بستر پستی ویژه ای تدارک دیده شده است که تقریبا هزینه های پستی کالا و خدمت را به صفر نزدیک کرده است.ما همیشه به همراهی مشتریان خود افتخار میکنیم.